Lot

Loty na Bali – Loty do Indonezji

Najprostszy i najprzyjemniejszy lot oferują linie Qatar Airways, które czesto ogłaszają promocję. Czasem można kupić bilet w dwie strony za 2500-2700 zł. Podobne oferty mają linie Emirates.

Od czerwca 2016 na Bali lata bezpośredni czarter LOT. Bilety do kupienia za pośrednictwem strony http://biletyczarterowe.r.pl. Lot trwa ok. 13 godzin. Warto polować na Last Minute.

Jeśli zdecydujesz się na wyszukiwanie biletu w internecie, istnieje mnóstwo stron, które ułatwiają znalezienie najtańszego połączenia. Zdecydowanie jedną z najlepszych jest strona www.skyscanner.pl. Tanie loty można znaleźć też na stronach: www.lataj.pl www.skyscanner.pl

 

LOTNISKO NGURAH RAI DENPASAR

 

W 2014 oddano do użytku nowy terminal międzynarodowy, który wpisuje się w  światowe standardy. Po opuszczeniu samolotu przechodzi się przez terminal do odprawy paszportowej. Następnie odbiór bagażu oraz prześwietlenie go przy wyjściu z lotniska. Uwaga! Na Bali można przywieźć 1L alkoholu na osobę.

UWAGA ! ZA PRZEMYT NARKOTYKÓW DO INDONEZJI JEST KARA ŚMIERCI !!!

 

WIZA

 

Wiza do 30 dni jest BEZPŁATNA ! Dostaje się pieczątke na przejściu granicznym na lotnisku Denpasar.  (Jeżeli planujecie zostać/zwiedzać Indonezji dłużej niż 30 dni, wówczas należy wykupić wizę na lotnisku za 35 USD – tylką taka wizę można przedłużyć ! )

 

Jeżeli potrzebujecie pomocy w wyszukaniu biletu piszcie do nas na info@zobaczbali.pl