O nas

adam i haniaBali zatrzymało nas na dłużej. Obecnie już 8 rok. Jest pewien magnetyzm w tym miejscu, który przyciąga ludzi z całego świata. Zobacz Bali to pomysł na to, aby pokazać tę wyspę innym i sprawić, żeby podobnie jak my zauroczyli się nią.

Hania Kalicka –  Po skończeniu kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagielońskim przyjechała do Indonezji na stypendium. Magia Bali sprawiła, że  postanowiła pozostać tu trochę dłużej (obecnie 8 rok).  Ma ogromne doświadczenie w pilotażu grup po Indonezji i jest doskonałym przewodnikiem na Bali. Zna indonezyjski język, kulturę i zabierze Was w najpiękniejsze zakątki Bali. Pomimo tego, że w wielu z tych miejsc była dziesiątki razy to zawsze wzbudzają w niej zachwyt i pozytywną energie.

Adam Nitka – po skończonym stypendium w Indonezji, ktore odbył na Jawie oraz Bali postanowił zatrzymac sie w tym kraju na dłużej. Bali pozwala mu realizować swoje pasje i spełniać się zawodowo. Wyjazdy biznesowe, kontakt z lokalnymi przedsiębiorcami i niełatwa w tym kraju logistyka – to jego specjalność. Wykształcenie w kierunku dyplomacji, zdobyte na miejscu doświadczenie oraz biegła znajomość języka ułatwiają negocjacje na wielu płaszczyznach. Eksplorowanie Indonezji, nachetniej na motocyklu i błogie lenistwo od czasu do czasu utrzymują balans w jego szczęśliwym (głownie za sprawą Hani) życiu na wyspie.

 

Zapraszamy też na naszą stronę na Facebook’u